Projektowanie Graficzne

Zarówno strony internetowe jaki i wszystkie projekty wykonujemy w oparciu o wymagania klienta i w zgodzie z trendami w danej tematyce. Pomimo tego, że niektóre projekty wymagają tradycyjnego spojrzenia i podejścia to staramy się zawsze aby były one nowoczesne i świeże.

Grafika Stron WWW

Tworzone przez nas strony internetowe są w całości responsywne – ich wygląd i układ zmienia się względem urządzenia na jakim są odtwarzane. Czy to komputer, tablet czy smartfon – strona zawsze prezentuje się odpowiednio.

Branding

Budowanie świadomości marki na rynku. Poprzez dobór odpowiedniej nazwy marki, stworzenie logotypu, haseł reklamowych, adresu strony oraz ogólnego wyglądu łącznie ze spójną kolorystyką kreujemy i utrwalamy w umysłach konsumentów możliwie najbardziej pozytywny wizerunek danej marki.

LOGOTYPY

Projektowanie, budowanie i zarządzanie sklepami internetowymi. Tworzymy platformy handlowe w pełni kompatybilne z allegro, systemami wysyłkowymi największych firm spedycyjnych oraz skonfigurowane z popularnymi systemami płatności. Bezpiecznie dla Ciebie i Twojego klienta.

Grafika komputerowa

Wszystkie rodzaje grafiki internetowej, banery reklamowe, projekty newsletterów, szablony aukcji internetowych,

Nowoczesny Design

Zarówno strony internetowe jaki i wszystkie projekty wykonujemy w oparciu o wymagania klienta i w zgodzie z trendami w danej tematyce. Pomimo tego, że niektóre projekty wymagają tradycyjnych rozwiązań to staramy się zawsze aby były one nowoczesne i świeże.

Materiały reklamowe

Projektujemy każdego rodzaju materiały drukarskie: kalendarze, ulotki, plakaty, katalogi, banery i wiele więcej.

Kompleksowe rozwiązania

Wszystkie materiały reklamowe są przygotowane w odpowiedni sposób do wydruku. Oferujemy również kompleksowe rozwiązania – od projektu po gotowy wydrukowany produkt.

Przykładowe koszty projektów:

WIZYTÓWKA już od:

50 zł

LOGO już od:

250 zł

ROLL-UP już od:

100 zł

BANER już od:

75 zł