We Are Designers. We Are Developers. We Are Innovators. 

Kilka słów o nas:

Jesteśmy agencją zajmującą się poprawą wizerunku w internecie.
Naszą pasją od zawsze było projektowanie stron internetowych i od tego zaczęliśmy. Aktualnie zajmujemy się kompleksowo całym procesem kreowania marki w internecie – tzw. brandingiem. Począwszy od przebadania rynku oraz konkurencji, po stworzenie logotypu i ustalenia kolorów marki przez stronę czy też sklep internetowy na planie marketingowym kończąc.

Jednak największą satysfakcję daje nam poprawa wizerunku klientów już działających na rynku. Przebudowa strony internetowej, zaprojektowanie na nowo materiałów reklamowych, poprawa planu marketingowego oraz cała masa działań poprawiających wizerunek marki klienta. Powyższe działania w naturalny sposób zawsze przekładają się na osiągnięcie wyznaczonych celów przez klienta.

Nim wyżej ustawiona poprzeczka skoku wzwyż tym większa satysfakcja z udanego lotu.

Zapraszamy!

Referencje od naszych klientów:

Z ogromną przyjemnością polecam firmę Mooze. Termin wykonania zlecenia bardzo szybki. Strona ma nowoczesny wygląd - chwalą ją klienci i znajomi. Jest czytelna i dopracowana nawet w najmniejszym szczególe. Bardzo dobry kontakt z wykonawcą, reaguje na każdą uwagę tak, aby spełnić wszystkie oczekiwania klienta - a to przecież najważniejsze. Wróżę tej firmie wiele sukcesów i gorąco polecam!

Krzysztof Musielak, Bemus s.c.branding, strona internetowa, projektowanie graficzne

Współpraca z team'em Mooze to była czysta przyjemność, strona powstała szybko, na wszystkie moje uwagi reagowano błyskawicznie i finalny efekt jest dokładnie taki, jak sobie życzyłam. Na pewno będę korzystać z usług Mooze w przyszłości. Życzę sukcesów.

Agnieszka Pękała, malepsotki.plblog

Od 2014 r. Agencja Mooze pomagała mi w zaprojektowaniu i zmianach wizerunku mojej strony www. Wszystkie zlecenia były i nadal są realizowane z zachowaniem należytej staranności, zarówno pod względem kryteriów jakościowych, jak i terminów realizacji. Agencja Mooze dała się poznać jako pewny i rzetelny partner o elastycznym podejściu do potrzeb klienta – dlatego ze spokojem mogę polecić usługi świadczone przez Mooze.

Paulina Urbańska, Ruta Urban Gardenprojektowanie graficzne, strona internetowa, Bootstrap